Knaus úspěšným modelem Van TI Plus dokázal, že spojení s MANem je dobrá volba a rozhodnutí pro dynamický MAN TGE s nejmodernějšími asistenčními systémy bylo správné. Stejně úspěšný je pro Knaus i Van TI s rozsáhlým vybavením Vansation, které se rychle stalo bestsellerem, postaven na Fiatu. Na úspěch těchto dvou vozidel chce nyní Knaus navázat novým Van TI 640 MEG Vansation, založeným na MAN TGE.

Vansation stanovuje standardy

Díky inovativní zadní konstrukci FoldXpand nabízí Van TI největší obytný prostor ve své třídě a jedinečný komfort s obvyklými kompaktními vnějšími rozměry. Zároveň s využitím plochého podvozku, který MAN nabízí, je nejnižším obytným automobilem v portfoliu Knaus Tabbert. Dvoukanálové vzduchové pérování zadní nápravy s kompresorem zajišťuje vyšší jízdní komfort a bezpečnost jízdy. Další nezanedbatelnou výhodu nabízí 177 koní a 8-stupňová automatická převodovka.

Speciální edice Vansation nabízí za mimořádnou cenu i množství důležitějších prvků výbavy, např. 17 „kola z lehké slitiny, klimatizace, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, dveře s moskytiérou, navigační systém, markýza, televizor, ambientní osvětlení, rozšíření posteli, filtrace vody, systém Truma iNet, digitální ovládací panel topení Truma CP-Plus, couvací kamera, detekce ospalosti, tempomat s omezovačem rychlosti a dokonalá jízdní dynamika a komfort modelu.

Vysoce kvalitní sedadla a potahy

Obytnou, jídelní část je tvoří otočné sedadla řidiče a spolujezdce s lavicí (volitelně do tvaru L) s teleskopickým zvedacím stolem na jednom sloupku. Jednotnou atmosféru dotvářejí vysoce kvalitní potahy sedadel v exkluzivním designu Knaus Living World Winter White. Dostatek světla v interiéru poskytuje v přední kabině obzvláště praktické standardní okno s ochranou proti hmyzu a zatemněním.

Přečtěte si také:  Loef Van 680 a 740 (2024): Luxusní obytné dodávky na bázi MAN TGE

Variabilní jednolůžka a více úložného prostoru

Dvě samostatné postele (201 x 85 cm; 201 x 77 cm) je díky prodloužení možné spojit do jednoho pohodlného prostorného lůžka. Díky zadní konstrukci FoldXpand nabízí vnitřní prostor s menšími vnějšími rozměry stejný, jako delší předchůdce. Praktické a vždy snadno dostupné: pod dvěma samostatnými lůžky se nacházejí dva velké úložné prostory s věšáky na šaty.

Útulná kuchyň

Prostorná kuchyně je osvětlena útulným ambientní světlem. Standardně je vybavena zapuštěným nerezovým umyvadlem, plynovým sporákem se dvěma hořáky a skleněným krytem. Zásuvky jsou pro měkký doraz vybaveny funkcí Soft close. 142 litrová chladnička je vybavena automatickým výběrem energie. Příjemným detailem je obklad zadní stěny, navržený v dekoru pracovní plochy. S přehledně uspořádanými ovládacími panely Truma iNet jsou všechny důležité funkce, od topení přes klimatizaci až po vodní čerpadlo jasné na první pohled.

Přečtěte si také:  Nové polointegrované Rapido C03 s kompaktními rozměry a dostatkem prostoru

Více prostoru pro péči

Prostorná komfortní koupelna zaujme dostatkem prostoru, elegantním designem a inteligentním nápadům pro každodenní život: za umyvadlem s otočnou stěnou je ukryta sprcha. Otočná stěna s umyvadlem se jednoduše odklopí do strany a může se užívat osvěžující sprcha.

Více místa a více pohodlí
Díky přídavným garážovým dveřím vlevo se zadní garáž obzvláště snadno a rychle nakládá nebo vykládá.

Knaus Van TI 640 MEG

Nový Knaus Van TI 640 MEG Vansation bude veřejnosti poprvé představen na Caravan Salone Düsseldorf (27. srpna – 5. září).

Výrobce: Knaus

Modelová řada:  Van TI

Typ: 640 MEG Vansation

Knaus Van TI 640 MEG

Celková délka: 6.890 mm
Šířka (vnější/vnitřní): 2.200/2.050 mm
Výška (vnější/vnitřní): 2.870/1.960 mm
Hmotnost vozidla v provozním stavu: 2.935 kg
Celková přípustná hmotnost: 3.500 kg
Přípustný počet osob při jízdě: 4
Místa na spaní: 2 (volitelně 3)
Cena: od 66.999 Eur*

Přečtěte si také:  MAN TGE Camper Van jako základní vůz s mnoha možnostmi pro obytné automobily

* Cena na německém trhu zahrnuje 19% DPH. Uvedená cena je doporučená maloobchodní cena výrobce.

Více info: knaus.com

Foto: Knaus

Knaus
Knaus je značka obytných automobilů patřící německé společnosti Knaus Tabbert AG se sídlem v Jandelsbrunnu v Dolním Bavorsku, přednímu výrobci vozidel pro volný čas. Společnost má další pobočky v Německu v Mottgers a Schlüsselfeldu a v maďarském Nagyoroszi. Knaus Tabbert AG zaměstnává přibližně 3500 zaměstnanců.
V roce 2021 dosáhl Knaus Tabbert AG se svými značkami Knaus, Tabbert, T@B, Weinsberg, Morelo a půjčovnou RENT AND TRAVEL tržeb téměř 850 milionů Eur.

Domovská stránka výrobce: knaustabbert.de

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Knaus

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Knaus

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!