Carthago a Mercedes-Benz byli vždy výrobci známí svojí prémiovostí. Jejich spojení začalo elegantní řadou e-line v modelovém roce 2019, po které následovaly c-line I a c-tourer I/T. Carthago, prémiová značka z Horního Švábska, v úspěšném spojení pokračuje a pro rok 2023 posiluje své portfolio polointegrovaným modelem Chic c-line T 4.9 LE.

O Fiatu, králi obytných aut pomalu začíná být zticha. Jen před rokem byl téměř každý druhý nový obytný vůz založen na Ducate. Problémy s dodávkami a dramatický nárůst cen ze strany Italů daly příležitost ostatním a tak Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter a jiní začínají dosud populární dodávku vytlačovat z trůnu.

Carthago Chic C-Line 4.9 LE

Modelová řada Chic C-Line T

Modelová řada Chic c-Line T představuje luxusní, extravagantní, pohodlná a zároveň mimořádně praktická vozidla, která těží hlavně z užitečného zatížení, úložného prostoru, špičkového jízdního komfortu, moderního designu a komfortu bydlení. Nezaměnitelný design c-line T odlišuje tato elegantní vozidla od širokého pole polointegrovaných vozidel dostupných na trhu. Nejvyšší série používala dosud ve třech různých uspořádáních jako základ pouze Fiat Ducato.

Chic C-Line T 4.9 LE Mercedes-Benz

Chic c-line T 4.9 LE je nyní k dispozici také s výkonným podvozkem Mercedes-Benz Sprinter s nízkým rámem AL-KO. Technicky inovativní základní vůz zaujme vysokou úrovní komfortu a moderními bezpečnostními a asistenčními systémy. 7,5 metru dlouhý vůz okamžitě zaujme elegantním vnějším designem a maskou chladiče s horizontálními chromovými lištami. Vizuálně vyniká nový model nárazníkem v platinové barvě.

Přečtěte si také:  Roller Team Kronos 234 TL s novým uspořádáním a velkým a pohodlným sezením

Vnitřním uspořádáním se samostatnými lůžky v zadní části je podobný srovnatelnému obytnému automobilu na bázi Fiatu, je však o 15 centimetrů delší. Obývací prostor je za otočným sedadlem řidiče vybavena skupinou sezení ve tvaru L, oproti na straně spolujezdce je široká lavice. Standardní kuchyňská linka s lednicí, dřezem a tříhořákovým plynovým sporákem je umístěna mezi obytnou a hygienickou částí. Dveře lze použít pro změnu na prostornou koupelnu s dostatkem místa na lokty pro sprchování nebo oblékání. Za ní vedou schody ke dvěma podélně instalovaným jednolůžkům o délce dva metry.

Vysoké umístění lůžek vytváří prostor pro zadní garáž, která nabízí prostor i pro velká kola nebo e-kola. Chic c-Line na bázi Sprintera stojí 115 850 eur, což je přibližně o 4 500 eur více než kratší verze Ducato. Navzdory své velikosti je stále ve třídě do 3,5 tuny. Pokud si objednáte spoustu příslušenství a chcete si s sebou vzít na dovolenou spoustu vybavení, měli byste zvážit možnost zvýšení zátěže na 4,4 tuny.

Foto: Carthago

Carthago Reisemobilbau GmbH
Carthago jako lídr v oblasti technologií a kvality neustále stanovuje standardy v odvětví obytných aut. Předností vozů Carthago je především design exteriéru a interiéru, úložný prostor, kvalita konstrukce nábytku, komfort spánku, bezpečnost jízdy a komfort jízdy. Carthago sa špecializuje na polointegrované a plne integrované obytné automobily vyššej strednej a luxusnej triedy.
Od roku 2013 sídlí společnost v Aulendorfu v Horním Švábsku s jedním z nejmodernějších výrobních závodů obytných aut v Evropě. „Carthago City“ je více než jen výrobní závod. Kromě prodejní výstavy nabízí také velký výběr půjčoven vozů věrných heslu „Test & Rent“.
Součástí skupiny Carthago je dceřiná společnost Malibu.

Domovská stránka výrobce: carthago.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Carthago

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Carthago

Přečtěte si také:  Frankia Now, nová série se zaměřením na prostor, světlo, design a detaily

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!