Furrion Elysium, luxusní obytný automobil s technologiemi budoucnosti

0

Největší událostí v oblasti spotřební elektroniky a IT je každoročně pořádaný veletrh CES (Customer Electronics Show). Veletrh se koná každý leden v Las Vegas a určen je pouze pro odborníky a novináře z celého světa.

Senzací této významné mezinárodní akce byl luxusní a moderními technologiemi nabitý obytný automobil budoucnosti Furrion Elysium, jediný automobil svého druhu, který je dokonalým skloubením hight-tech s luxusním bydlením. Společnost Furrion ním představila moderní produkty v pracovním a domácím prostředí, které je možné využívat i na cestách.

Furrion Elysium je funkční luxusní dům na kolech, který dává vyniknout moderním technologiím, zejména v oblasti HDTV, audia, navigace, kuchyňských spotřebičů (indukční varná deska, horkovzdušná mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, lednice, trouba a vinná chladnička), zábavy a inteligentním WC a sprchou. Vyznačuje se velkými 75 „HDTV dispeji na zadní a obou bočních stranách, střešní terasou s vířivkou, přistávací plochou a mini vrtulník (Robinson R22).

Elysium nabízí nejnovější technologie, které ho činí v současnosti nejmodernějším obytným automobilem na světě. Současně je i automobilem, který si jednotlivci budou moci těžko dovolit. Jeho cena se ve skutečnosti blíží částce 2,5 milionu dolarů.

zdroj videa: youtube.com