Značka Globe-Traveller vyčnívá mezi ostatními výrobci obytných dodávek, právě kvůli její průkopnickým a inovativním řešením. Jsou to první dodávková vozidla vybavena dvojitou podlahou, což znamená, že mohou být v pohodě využívány i v zimním období. Z praktického hlediska toto řešení přináší rovnou podlahu po celé délce automobilu a eliminování nekomfortních rozdílů mezi úrovněmi kabiny a obytným prostorem.

Série Voyager a Pathfinder nabízí unikátní vytvarované mini alkovny, aniž by se nějak negativně ovlivnila dynamika automobilu. Zároveň poskytují dostatek prostoru pro skládací postel s důmyslně prepracovannou a zároveň jednoduchou konstrukcí pro komfort a pohodlí.

Globe Traveller Voyager
Globe Traveller Voyager

Verze Voyager má vyměněny zadní křídlové dveře za laminátový stěnu, což umožnilo prodloužení interiéru o 12 cm. Takové řešení vytvořilo z dodávky celistvé a kompaktní vozidlo. Charakteru nábytku dominují čisté linie a barevné kontrasty. Styl interiéru může být klidně srovnatelný se stylem luxusních jachet, což navozuje pocit plnohodnotných obytných automobilů. Díky prostorovému řešení a estetice interiéru překonávají automobily Globe-Traveller stereotypy kempinkových dodávek.
Se stylem a vkusem jde ruku v ruce i exteriér vozidel. Vyvážený a citlivý design, který navádí pocitu atraktivity a dynamičnosti, ocení každý fanda karavaningu bez rozdílu věku.

Více info: Globe-Traveller

Foto: Globe-Voyager

Reklama