Společnost Hymer GmbH & Co. KG se i po ohlášeném odložení Caravan Salonu 2020 v Düsseldorfu rozhodla letos zrušit účast na největším veletrhu karavaningu na světě. Kromě Caravan Salonu se toto rozhodnutí týká i všech ostatních velkých událostí, které se letos konají v celé Evropě. Zdravotní rizika spojená s pandemií koronaviru zásadně změnily podmínky účasti na významných událostech v tomto roce.

„Zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů je naší nejvyšší prioritou. Opatření, která budou pandemií koronaviru COVID-19 pokračovat i v příštích měsících, znemožní uvolněnou atmosféru a důkladné rozhovory mezi lidmi. Byly by tím ovlivněné vysoké standardy, které společnost Hymer klade při poradenství a poskytovaných službách,“ vysvětluje Christian Bauer, prezident společnosti Hymer GmbH & Co. KG. „Proto kromě Caravan Salonu rušíme účast i na všech ostatních veletrzích a velkých akcích, které se v roce 2020 mají konat v celé Evropě.“ Toto rozhodnutí bylo přijato dohodou v rámci celé skupiny Erwin Hymer Group.

„Jsme přesvědčeni, že díky silné síti prodejců a našim rozsáhlým digitálním službám a platformám budeme moci v následujících měsících nadále nabízet našim zákazníkům produktový zážitek, který je stejně emotivní jako informativní,“ dodává Christian Bauer. Komplexní opatření, která byla přijata k zajištění bezkontaktních konzultací a zvýšené využívání inovativních digitálních platforem a formátů, zajistí, aby společnost Hymer byla schopna poskytovat služby zákazníkům v bezpečném prostředí. „To znamená, že přijímáme udržitelný a slibný přístup, který nejen klade základy pro náš budoucí úspěch, ale který je jasně zaměřen i na zajištění bezpečnosti všech zúčastněných.“

Mezi značky skupiny s více než 1200 evropskými obchodními partnery patří výrobci obytných automobilů a karavanů Bürstner, Carado, Crosscamp, Dethleffs, Eriba, Etrusco, Hymer, Niesmann+Bischoff, Laika, LMC a Sunlight.

Zdroj: TZ, Foto: Hymer