Kempingové boxy pro svou flexibilitu a praktičnost získávají v posledních měsících stále větší popularitu. Příznivci kempování si je mohou pořídit několika způsoby. Ať už po domácky vyrobené kousky nebo od profesionálů, přesně vyrobené pro konkrétní typ vozidla. Zajímavý multifunkční kempingový box určený pro VW T5/T6 Multivan nebo California Beach má ve své nabídce Reimo, významný prodejce příslušenství pro obytné automobily a kemping.

Reimo svůj kempinkový box L-CM dodává se základním vybavením, které dostatečně naplňuje potřeby příležitostného kempování. V závislosti na požadavcích je ho však možné dovybavit příslušenstvím dle přání.

Výsuvná kuchyňská část na levé straně je rozumně přizpůsobena a konstrukčně zajímavě řešená. Po rozložení vznikne jednotka s bohatou výbavou nádobí a příborů pro čtyři osoby. Dvě zásuvky poskytují místo pro uložení nejen nádobí ale i setu hrnců a konvice. Vrchní sklápěcím část je navíc osazena čtyřmi nádobami pro potraviny. 1-plotýnkový vařič je dostupný z přední části na sklopné polici. Standardem je 12-litrová nádoba na čerstvou vodu s výtokovým kohoutem a skládací dřez.
Základní výbava zahrnuje dva odkládací boxy, jejichž místo je ve střední části. To je navíc přizpůsobeno na další volitelné příslušenství, např. mobilní toaletu nebo další dva odkládací boxy. 16-litrová kompresorová chladnička (volitelná) má vyhrazené místo v zásuvce na pravé straně. Součástí není polstrování pro lůžko, které je třeba dokoupit samostatně.

Kempinkový box se vyrábí na objednávku, čekací dodací doba je přibližně měsíc. Katalogová cena u výrobce na e-shopu je 2299,00 Eur bez daně. Čeští zákazníci si jej mohou objednat u vybraných prodejců kempingového příslušenství a vestaveb.

Více info: reimo.com

Foto: Reimo

Líbil se Vám tento článek?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.