Carthago c-tourer I 144 LECarthago – výrobce obytných automobilů z Aulendorfu, sliboval, že na hlavním německém festivalu věnovaném cestovnímu ruchu, CMT ve Stuttgartu (16. – 24. leden 2016), představí dvě zajímavé novinky. Jejich cílem bude obohatit již tak pestrou nabídku svých obytných automobilů. V stánku Carthago bude letos na CMT představen zbrusu nový obytný automobil c-tourer I 144 LE. Nový typ v oblibené modelové řadě spojí požadavky zákazníků na kompaktní automobil do délky 7 metrů, který zároveň nabídne útulné bydlení pro pět osob.

Carthago c-tourer I 144 LE

Nové vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby vyhovělo potřebám jak páru, tak i čtyřčlenné rodině. Dva metry dlouhé samostatné postele v zadní části. Ve středu prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem. Rohová kuchyň s oddělenou lednicí. Přední skupinové sezení s boční lavicí. Nový c-tourer I 144 LE je mezi integrovanými obytnými automobily specialista na úložné prostory.

Carthago c-tourer I 144 LE

Druhou novinkou bude na CMT nový, čerstvý interiér. Nový nábytek v mimořádném provedení „epic“ kombinuje strukturované povrchy v jasné barvě a chromu. Barevné sladění interiéru doplňuje ve velkém stylu vkusný design nábytku.

Carthago c-tourer I 144 LE

foto: carthago.com

Reklama