Challenger C256, 7místná alkovna s délkou do 7m

0

Alkovny od francouzského výrobce obytných automobilů Challenger jsou konstruovány hlavně pro větší rodiny. Výjimkou není ani model Challenger C256. Jako jediný nabízí pro jízdu, stravování a spaní 7 míst. To vše dokonce při zachování celkové délky vozidla do 7m, konkrétně 6,96m. I když je pravda, že plnohodnotné lůžka v interiéru najdeme jen čtyři, další víme předělat v jídelní, resp. denní části z lavic.
Vstup do automobilu je v zadní části automobilu. Po levé straně najdeme palandy a po pravé se nachází dostatečně velká kuchyňská linka. Oproti ní se nachází buňka s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Směrem do přední části následuje 141 l lednice a velká šatní skříň. Za touto částí je jakási samostatná část interiéru tvořena lavicemi pro denní aktivity a stravování, z nichž je možné vytvořit již zmíněné lůžka, v tomto případě vhodné spíše pro děti.
Základ automobilu je Fiat s motorem 2,3 l s možností výkonu 130 – 180k. Za cenu začínající kolem 49.000 € se nabízí pohodlný životní prostor pro malých a velkých v automobilu do délky 7m.

Více informací:

Zdroj videa: youtube.com