Pulse je název nové modelové řady Dethleffs pro rok 2019, kterou společnost představila zatím jako koncept v podobě skic. Modely s nově navrženým interiérem, který je zaměřen na poskytování zvýšené relaxace pro posádku, budou ve verzi jak polointegrované, tak integrované automobily.

Výrazný vzhled

Dlouhý, 18-měsíců trvající vývoj, už nyní napoví, jak by měl vypadat moderní obytný automobil pro roce 2019, který si musí samozřejmě zachovat všechny současné trendy. Jeho výrazný vzhled lze Dethleffs Pulse 2019vidět na prvních náčrtech. Podobnost designu zůstává v duchu značky Dethleffs. Polointegrovaný automobil má mírně předsunutou střechu nad čelním sklem, čímž se vytvořila ostrá linie, která charakterizuje celkově mírně ostřejší hrany nového modelu. To platí i pro zadní část, kde už na pohled je vidět typický design nárazníku a koncových světel. Více zaoblené ukončení střechy by mělo nabídnout nejen vizuálně, ale i aerodynamické výhody.

Interiér v duchu přírody

Uvnitř se automobil vyznačuje velkými okny pro lepší prosvícení interiéru. Zemní barvy a organické linie mají zase zvýraznit smysl pro prostor. Celkově mají prostor, tvar, barvy a materiály za úkol vytvořit v novém Pulsu bydlení, které během dovolené podpoří a zajistí pro posádku dostatek odpočinku a relaxace. A to chce Dethleffs zavést jako standardní rys nové modelové řady.

Pulse si má najít místo mezi modely Magic Edition a Trend. Konečnou podobu a celkový vzhled sériového provedení automobilu budeme mít možnost vidět při premiéře na nadcházejícím Caravan Salonu v Düsseldorfu.
Dethleffs Pulse 2019

Foto: Detfleffs

Reklama