Mobilní luxus v podobě alkovny Dethleffs Globetrotter XXL A

0

Dethleffs svým modelem Globetrotter XXL s důvěrným vzhledem a jedinečným tvarem představuje hlavní vlastnosti prémiových obytných automobilů. Nepřehlédnutelná alkovna ohromí svou velikostí, délkou něco mělo pod 9m a celkovým designem. Její skutečné vlastnosti splňují ty nejvyšší standardy, poskytuje maximální komfort pro cestování, odpočinek nebo spaní.

Díky zvýšené dvojité podlaze a silné XPS izolaci je mimořádně vhodný pro zimní využití. Vhodnost pro zimní provoz umocňuje navíc možnost oddělení kabiny řidiče a spolujezdce od obytné části automobilu posuvnými dveřmi. Příjemnou atmosféru zajišťuje podlahové topení ALDE s ohřívačem vody a výměník tepla pro předehřev motoru.

V nabídce je ve dvou vnitřních uspořádáních. Model A9000-2 má v zadní části spací část se dvěma samostatnými podélnými lůžky. Model 9050-2 je k dispozici s velkou centrální manželskou postelí. Oba modely nabízejí na spaní celkem šest míst.

Dethleffs Globetrotter XXL A9000-2
Dethleffs Globetrotter XXL A9000-2
Dethleffs Globetrotter XXL A9050-2
Dethleffs Globetrotter XXL A9050-2

Automobil je postaven na podvozku Iveco Daily se zadním pohonem v kombinaci s dvoumontáží zadních kol. Pohon zajišťuje silný a moderní 3,0 litrový motor Euro 6 o výkonu 132 kW (180 k). Ceny těchto luxusních automobilů začínají na částce 123.000 eur.