Společnost Hymer představila poprvé novou SupremeLine B-třídy na posledním Caravan Salonu v Düsseldorfu. Nejnovější generace populární série vyniká především díky svým četným technickým inovacím, ale také díky svému modernímu designu. Nyní získala od mezinárodní odborné poroty za svou designovou kvalitu ocenění Red Dot Award. Slavnostní předávání cen se uskuteční v Essenu začátkem července 2018.

Inovace a kvalita

Design Zentrum Nordrhein-Westfalen eV každoročně uděluje ocenění Red Dot Award, prestižní a mezinárodní ocenění, které je pečetí dobré kvality designu. Inovace a kvalita jsou jen dvě z nejdůležitějších kritérií pro výběr vítěze. Specializovaná porota, složená ze známých designérů a odborníků, hodnotí všechny návrhy, z nichž nakonec vyberou vítěze.

Letos bude oceněn také Hymermobil SupremeLine společnosti Hymer GmbH & Co. KG. Tímto způsobem se prémiový výrobce automobilů zařadí mezi vítěze takových zvučných jmen jako jsou Sony, Ferrari, BMW a Samsung. Specializovaná porota odměnila Hymermobil B-Klasse SupremeLine v oblasti designu výrobků s pečetí Red Dot. Návrh, který přesvědčil porotu a získal druhé nejvyšší ocenění byl vyvinut ve spolupráci se studiem SYN. Interiérový dynamický a moderní design vychází z interních zdrojů společnosti. „Zavedení nového modelu třídy B bylo v předcházejících letech velkým projektem. A co víc, jsme opravdu potěšeni, že společnost Hymer získala ocenění za design tak krátce po uvedení na trh. Vzhledem k novinkám ve struktuře jsme také museli změnit design. A že se to všechno stalo tak úspěšným, je to pro nás posílení. “ komentoval udělení ocenění generální ředitel společnosti Christan Bauer.

Nová třída B přesvědčí nejen oceněným designem, ale také technickými novinkami, jako je exkluzivní podvozek s nezávislým zavěšením kol, inovačními technologiemi a obzvláště nízkou hmotností. Podvozek SLC, tvořící základ nové řady obytných automobilů, nabízí vysoké užitečné zatížení, více úložného prostoru a pozitivně ovlivňuje vzhled modelů B-Klasse.

Foto: Hymer