Laika A-Class EcoVip 612Nejnovějším přírůstkem do rodiny integrovaných automobilů Laika je model EcoVip 612 s kompletně obnoveným rozložením, jehož součást představuje standardní centrální dvojlůžko s nastavitelnou výškou. Tato změna umožňuje zvýšit světlou výšku garáže, do které nyní vejde např. i moped. Celkově se zlepšila ergonomie v zadní části automobilu, čemuž přispěla i rovná podlaha mezi obývací částí a zadní spací částí. Novinkou je i zbrusu nový sprchový kout s integrovanou dřevěnou židlí, určený k tomuto rozložení interiéru. Soukromí je zaručeno zlepšeným oddělením denní části a kuchyně od ložnice i pomocí pevných posuvných dveří. V kuchyni se pro lepší funkčnost uplatnila úzká lednice.
Možnost osadit automobil pěti sedadly s pásy zůstala nezměněna, stejně jako ostatní vnimočné vlastnosti této modelové řady, jako jsou víceúčelové high-end osvětlení, vyhřívaná dvojitá podlaha, vyjímečná tloušťka střechy pro dobrou tepelnou izolaci, kvalitní zvuková izolace motorového prostoru a obvykle přizpůsobení rozložení.

Pozornost k inovacím byla vždy silnou stránkou modelové řady A-Class EcoVip, která je určena pro mladé, dynamicky smýšlející zákazníky.

Přečtěte si také:  Frankia pro novou sezónu přichystala evoluci své vlajkové lodi, integrované řady Platin

Laika A-Class EcoVip 612

Silné stránky modelu EcoVip 612:

  • pohodlný obývací prostor s pěti pohodlnými sedačkami
  • zadní postel s elektricky nastavitelnou výškou v základě
  • pevné zásuvné dveře mezi obývací částí a ložnicí
  • rovná podlaha bez schodů mezi obývací částí a ložnicí
  • velké odkládací prostory díky vnitřní výšce 2,05 m
  • oddělený spchový kout
  • v prostoru pod postelí po levé straně výška až do 1,17 m (max)
  • dobře dimenzovaná garáž
Zdroj a foto: Laika

Laika Caravans SpA
Italský výrobce obytných automobilů s 50letou historií společnosti má s jejich stavbou bohaté zkušenosti. Typický, čistý italský design zvenčí i zevnitř činí modely značky Laika atraktivními. Jako dceřiná společnost německé skupiny Erwin Hymer Group chce přesvědčit i jejich praktičností a solidností. Designéři Laika vědí, jak chytře zkombinovat formu a funkci elegantním způsobem. Modelová řada vozů Laika se pohybuje ve středním až vyšším cenovém segmentu.

Domovská stránka výrobce: www.laika.it

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Laika

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Laika

Přečtěte si také:  Nový integrovaný obytný vůz Laika Kreos: ikona stylu, designu a pohodlí

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!